MUNKATÁRSAK



Kőrösi Csilla Júlia, osztályvezető
Budapest V. ker., Arany János u. 1, 316. szoba
Telefon: (06-1) 411-6372
korosi.csilla@konyvtar.mta.hu

  Kürti Tímea Melinda
osztályvezető-helyettes

Budapest V. ker., Arany János u. 1, 317. szoba
Telefon: (06-1) 411-6100 / 639
kurti.timea@konyvtar.mta.hu

  Budai Petra
könyvtáros
Budapest V. ker., Arany János u. 1, 304. szoba
Telefon: (06-1) 411-6100 / 644
budai.petra@konyvtar.mta.hu

Csík Eszter, könyvtáros asszisztens
Budapest V. ker., Arany János u. 1, 314. szoba
Telefon: (06-1) 411-6328
csik.eszter@konyvtar.mta.hu

  Dancs Ágnes
könyvtáros
Budapest V. ker., Arany János u. 1, 304. szoba
Telefon: (06-1) 411-6100 / 644
dancs.agnes@konyvtar.mta.hu

Fejős Edina, főkönyvtáros
Budapest V. ker., Arany János u. 1, 314. szoba
Telefon: (06-1) 411-6100 / 638
fejos.edina@konyvtar.mta.hu

Galyas Irina, főkönyvtáros
Budapest V. ker., Arany János u. 1, 313. szoba
Telefon: (06-1) 411-6301
galyas.irina@konyvtar.mta.hu

Gyuricza Andrea, fiatal kutató
Budapest V. ker., Arany János u. 1, 306. szoba
Telefon: (06-1) 411-6100 / 667
gyuricza.andrea@konyvtar.mta.hu
publikációs lista (MTMT) »

Illy Zsolt, könyvtáros
Budapest V. ker., Arany János u. 1, 318. szoba
Telefon: (06-1) 411-6369
illy.zsolt@konyvtar.mta.hu
  Kiss Ildikó
könyvtáros

Budapest V. ker., Arany János u. 1, 313. szoba
Telefon: (06-1) 411-6301
kiss.ildiko@konyvtar.mta.hu
Luvsandash Erdenesuvd, PhD, főkönyvtáros
Budapest V. ker., Arany János u. 1, 307. szoba
Telefon: (06-1) 411-6100 / 635
luvsandash.erdenesuvd@konyvtar.mta.hu
publikációs lista (MTMT) »

  Nagy Eszter
könyvtáros

Budapest V. ker., Arany János u. 1, 308. szoba
Telefon: (06-1) 411-6100 / 666
nagy.eszter@konyvtar.mta.hu
publikációs lista (MTMT) »

Nagypál László, könyvtáros
Budapest V. ker., Arany János u. 1, 318. szoba
Telefon: (06-1) 411-6369
nagypal.laszlo@konyvtar.mta.hu

Sallai-Tóth Lászlóné, könyvtáros
Budapest V. ker., Arany János u. 1, 306. szoba
Telefon: (06-1) 411-6100 / 635
sallai-toth.laszlone@konyvtar.mta.hu
publikációs lista (MTMT) »

  Tankó Beáta
könyvtáros
Budapest V. ker., Arany János u. 1, 315. szoba
Telefon: (06-1) 411-6100 / 641
tanko.beata@konyvtar.mta.hu

Zsigmond Szilvia, főkönyvtáros
Budapest V. ker., Arany János u. 1, 318. szoba
Telefon: (06-1) 411-6369
zsigmond.szilvia@konyvtar.mta.hu